0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderДописници СветПолитика

Ангел Димитров: Вистинскиот проблем е одбивањето да се занимаваме со суштински теми

Без резултат заврши 14-тиот состанок на Заедничката мултидисциплинарна експертска комисија за историски и образовни прашања меѓу Бугарија и Република Северна Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close