БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Јанев свика состанок на Советот за безбедност на бугарската влада

Преодниот премиер на Бугарија Стефан Јанев за денеска свика состанок на Советот за безбедност на земјата, објави прес - центарот на владата.

Back to top button
Close
Close