0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Анелка стана спортски директор во француски четвртолигаш

Поранешниот француски репрезентативец и освојувач на Лигата на шампиони со Реал Мадрид, Николас Анелка, е назначен за спортски директор во францускиот четвртолигаш Иерес.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close