0_Македонија.ПорталПолитички партии

Андоновска: За ветените вакцини кои никако да пристигнат одговорност мора да има

Додека бројката на заразени од КОВИД-19 од ден во ден се зголемува, Филипче и Заев не мрднуваат со прст за да набават вакцини и бесрамно лажат гледајќи не сите во очи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close