Политички партии

Андоновска: Системот за електронско пријавување на вакцинација не функционира

Цениме дека граѓаните треба да бидат известени како функционира системот за електронско пријавување за имунизација.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close