Политички партии

Андоновска: Додека цела Европа се вакцинира, Филипче и Заев склучуваат сомнителни зделки

Додека цела Европа се вакцинира, Филипче и Заев тераат пиар кампањи, склучуваат сомнителни зделки. Од сите градови во Европа вчера сликата беше една - како тече вакцинацијата против корона.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close