0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Андонов: Професионалните возачи од херои до жртви, да не се нарушува меѓународниот транспорт

СИЗ Македонија Сообракај АМЕРИТ апелира да им се помогне на  возачите од товарниот транспорт кои, како што велат, поради новите мерки со денови се заглавени во Германија на минусни температури чекајќи групирани во стотици да направат тест на одредени пунктови.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close