0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Ана Петровска разрешена од функцијата в.д директор на ДИЖС

Ана Петровска е разрешена од функцијата в.д. директор на Државниот инспекторат за животна средина (ДИЖС). Одлуката е донесена на денешната владина седница.

Back to top button
Close
Close