0_Магазин.ПорталСцена

Ана де Армас раскина со Бен Афлек

Но, се чини, помислата да го напушти Бен „висела во воздухот“ со недели. Таа дури и се исмејуваше со него во интервјуто кусо пред да ја објави одлуката за разделба и секој да си тргне по својот пат...

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close