0_Магазин.ПорталСцена

Анџелина Џоли: Не ми прилега улогата на мајка

Анџелина Џоли карантинот го минува дома со своите шест деца, справувајќи се со нејзината работа, нивното домашно школување и нивните сопствени актерски проекти.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close