0_Web_АктуелноSvet.SlajderСветСвет.Портал

Американскиот амбасадор во Русија, Џон Саливан, денеска се врати во Москва

„ Денеска се вратив во Москва“, напиша Саливан на Твитер, додавајќи дека е подготвен да работи со руските колеги за постигнување „стабилни и предвидливи билатерални односи“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close