Svet.SlajderСвет

Американскиот амбасадор отпатува од Москва за Вашингтон

Амбасадорот на САД, Џон Саливен денеска отпатува од Москва за Вашингтон

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close