Svet.SlajderСвет

Американската армија заплени брод со руско и кинеско оружје во Арапското Море

Американски ракетен крстосувач заплени неозначен брод во Арапското Море кој носел голема пратка руско и кинеско оружје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close