BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Amerikania e cila Trampit ia tregoi gishtin e mesëm, fitoi në zgjedhjet lokale në Virxhinia

Amerikania Xhuli Briksman, e cila u bë e famshme në shtator të vitit 2017 u xhirua si presidentit Donald Tramp ia tregoi gishtin e mesëm derisa ishte duke ngarë biçikletën pranë karvanit të tij me automjet, të martën e mundi kundërkandidatin republikan dhe e fitoi mandatin e tij në Këshillin mbikëqyrës në qarkun Loundoun, në shtetin federal Vixhinia.

Back to top button
Close
Close