0_Web_Ballina - SllajderBotëBotë.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Amerikanët janë të ndarë rreth largimit të mundshëm të Trampit nga pushteti

 Rejtingjet tregojnë ndarje të ashpër  të opinionit rreth largimit të presidentit Donald Tramp nga pushteti,  demokratët dhe republikanët pak më me vëmendje e ndjekin  mendimin publik në lidhje me  procedurën e impiçmentit.

Back to top button
Close
Close