0_Maqedoni.PortalKorrespondentë MKDLajme nga komunat

Ambasadorja britanike Gallouej e vizitoi Komunën e Vinicës

Ambasadorja e Mbretërisë së Bashkuar të Britanisë së Madhe dhe Irlandës Veriore, Rejçell Gallouej sot ishte për vizitë pune në Komunën e Vinicës, me ç'rast me kryetarin Ivica Dimitrov ka biseduar për realizimin e ndërhyrjeve infrastrukturore prioritare dhe aktivitetet e tjera vijuese të vetëqeverisjes lokale.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close