0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Амбасадата на САД го честита Илинден

Амбасадата на Соединетите Американски Држави во Република Северна Македонија упати честитка на официјалниот фејсбук профил по повод националниот празник 2 Август - Илинден.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close