Дописници СветСветСвет.Портал

Амазон вработила 427.300 луѓе во тек на десет месеци  

Вкупниот број на вработени во оваа компанија сега е 1.2 милиони.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close