0_Магазин.ПорталСцена

Аманда Клотс: На Ковид-19 не му е гајле колку години имате и дали сте татко на едногодишно бебе

Ник Кордеро почина на 5 јули, на 41-годишна возраст, четири месеци откако му беше дијагностициран Ковид-19. Глумецот од Бродвеј го мина последниот дел од животот в болница, соочувајќи се со неуспешното лекување и операцијата притоа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close