СпортФудбал

Алтипармаковски нов фудбалер на штипска Брегалница

Повратникот во Првата Македонска фудбалска лига, Брегалница од Штип, ги засили своите редови за новата сезона со поранешниот младински репрезентативец Марјан Алтипармаковски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close