Политички партии

Алијанса за Албанците: Владата продолжува да ги дискриминира општините предводени од албанската опозиција

Владата предводена од СДСМ-ДУИ, продолжува да ги дискриминира општините предводени од албанската опозиција, конкретно Алијансата за Албанците.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close