Политички партии

Алијанса на Албанците: Заводот за статистика да ги преземе сите мерки за отстранување на недостатоците во врска со регистрација на дијаспората

Централниот штаб на Алијанса за Албанците внимателно го следи процесот на регистрација на дијаспората и ние сме целосно посветени на помагањето на овој многу важен процес.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close