0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Александер Арнолд продолжува со Ливерпул до 2025 година

Англискиот фудбалер Трент Александер Арнолд го продолжи договорот со премиерлигашот Ливерпул до 2025 година, објави синоќа официјално клубот

Back to top button
Close
Close