0_Магазин.ПорталСцена

Алекс Родригез е „тажен, вознемирен и шокиран“ од блискоста на Џеј Ло со Бен Афлек

Кога по неколкумесечните гласини за неговото наводно неверство и сагата околу љубовното советувалиште, во средината на минатиот месец, Џенифер Лопез и Алекс Родригез раскинаа, тој наводно се надевал оти тоа е само привремено.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close