0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Алегри во преговори со Реал Мадрид

Италијанскиот фудбалски тренер Масимилијано Алегри е меѓу главните кандидати за наследник на Зинедин Зидан на клупата на Реал Мадрид, јавија денеска шпанските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close