БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Албанија забран влез на околу 400 тони месо од Бразил, од Канада и од Кипар

Албанската Агенција за контрола на храна денеска забрани влез на вкупно 387,1 тони месо увезено од Бразил, од Канада и од Кипар

Back to top button
Close
Close