БалканДописници Свет

Албанци и Камерунци  со т.н.фишинг мејлови измамиле жртви за четири милиони евра

Полицијата трага по уште осум осомничени странски државјани.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close