КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

„Аларм фест“ во Охрид

Од денеска до 2 август на стадионот „Билјанини извори“ во Охрид ќе се одржи фестивалот „Аларм фест 2021“, на кој ќе настапат познати македонски музички артисти.

Back to top button
Close
Close