0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Алаба во Реал ќе заработува 20 милиони евра по сезона

Германскиот весник „Шпигел“ ги објави денеска финансиските детали од трансферот на австрискиот репрезентативец Давид Алаба од Баерн Минхен во Реал Мадрид

Back to top button
Close
Close