0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Alaba paralajmëroi fund të bashkëpunimit me Bajernin e Mynihut

Mbrojtësi austriak në radhët e kampionit evropian dhe botëror Bajernin e Mynihut, David Alaba, konfirmoi sot se po largohet nga klubi në fund të sezonit, duke e lënë të hapur opsionin rreth destinacionit të tij të ardhshëm, i cili sipas mediave gjermane dhe spanjolle, me sigurit do të jetë Real Madridi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close