0_Македонија.ПорталДописници МКДОпштински вести

Активности за подобар воспитно-образовен процес во двете неготински основни училишта

Двете основни училишта во општина Неготино интензивно се подготвуваат за почеток на новата учебна 2020/2021 година, и тоа со онлајн настава, но и настава со физичко присуство, информираше градоначалникот Тони Делков.  

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close