0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderShoqëri

Aktive 413 raste me Kovid-19, janë vaksinuar 264.164 qytetarë

Janë 413 raste aktive me Kovid-19 në vend, nga të cilat 158 ​​janë në Shkup. Në repartet infektive trajtohen 90 pacientë me Kovid-19, nga të cilët 26 në Shkup dhe 64 në qendrat kovid në qytete të tjera.

Back to top button
Close
Close