Дописници СветСветСвет.Портал

Аксиос: За Хантер Бајден се расправа само низ социјалните мрежи 

Традиционалните медиуми не ја покриваат оваа тема, но приказната за обвиненијата на претседателот Доналд Трамп против Хантер, синот на неговиот опонент на изборите, Џо Бајден, остана доминантна на онлајн форумите.

Back to top button
Close
Close