BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Aksion për shpëtimin e 24 refugjatëve dhe emigrantëve në Lesbos, një i vdekur

Në vijim është aksioni për shpëtimin e 24 refugjatëve dhe emigrantëve në pjesën juglindore të ishullit grek Lesbos, të cilët gjenden në tokë, por në pjesë të paarritshme shkëmbore, ndërsa është gjetur një trup burri, i cili me siguri ka vdekur nga i ftohti, njofton korrespondenti i MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close