0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeKorrespondentë MKDKronikëKronikë.PortalShoqëri

Aksident trafiku në rrugën Tetovë-Gostivar, janë lënduar dy persona, komunikacioni po riorientohet

Dy persona u lënduan në një aksident trafiku në autostradën Tetovë-Gostivar pasi një automjet doli nga korsia. Aksidenti ndodhi rreth orës 15:20 pasdite në autostradën afër kyçjes për Zherovjanën, për shkak të së cilës është ndërprerë trafiku dhe automjetet janë ridrejtuar në rrugët përreth.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close