0_Maqedoni.PortalKronikëKronikë.PortalShoqëri

Aksident trafiku ndërmjet dy veturave në Shkup, dy nga bashkudhëtaret janë lënduar rëndë

– Në SPB Shkup dje ishte denoncuar se në udhëkryqin nga bulevardi “Aleksandri i Maqedonisë” dhe rrugët “Brigadat internacionale” dhe “Brigada e 16-të e Maqedonisë” ka pasur një aksident trafiku ndërmjet automjetit të mallrave “mercedes benz”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga S.N. (67) nga fshati Teranc, i Koçanit dhe një veture të udhëtarëve “daihatsu sirion” e drejtuar nga T.D. (77) nga Shkupi.

Back to top button
Close
Close