Фотосервис

Средба Пендаровски – Вархеји

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски ги прими акредитивните писма на Јерн Јелстад, новоименуван амбасадор на Кралството Норвешка за Република Северна Македонија

Back to top button
Close
Close