0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталПолитика

Ако финансиската поддршка не стигне до работниците ќе следат кривични пријави, предупреди премиерот

Премиерот Зоран Заев вечерва предупради дека доколку финансиската поддршка не стигне до работниците, компаниите ќе добијат кривични пријави.

Back to top button
Close
Close