0_Магазин.ПорталДизајн

Јакни и капути кои ќе бидат во мода зимава

Иако и зимава се нудат вообичаените тренди-модели, како што се кожени јакни и мантили или јакни прошиени од сите страни, стручните лица советуваат, наместо тоа, да се вложи во класични модели коишто лесно ќе се вклопат во сечиј стил.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close