Biznis.SlajderБизнисБизнис.Портал

Акциите на „Нетфликс“ паднаа за 11 отсто

Светски познатата стрим-платформа „Нетфликс“ објави пад на растот на претплатници, што доведе до намалување на вредноста на акциите на компанијата за 11 отсто.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close