0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePartitë politike

Akademi solemne me rastin e Ditës së flamurit dhe pavarësisë

Akademi solemne me rastin e 28 nëntorit, Ditës së flamurit dhe pavarësisë sot do të mbahet në hapësirat e DoubleTree by Hilton në Shkup.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close