Partitë politikeTekste origjinale

Ajdari: Spiunimi i kryetarit të Vrapçishtit, akt i shëmtuar

Deputeti i Bashkimit Demokratik për Integrim, Berat Ajdari, në konferencë për shtyp sot ka kërkuar përgjegjësi morale nga ana e kryetarit të komunës së Vrapçishtit, Isen Shabani, si dhe nga kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela dhe partneri i tij i koalicionit Afrim Gashi në lidhje me aktin e turpshëm që ka bërë kryetari i komunës në fjalë ndaj qytetarëve të tij.

Back to top button
Close
Close