0_Македонија.ПорталПолитика

Ахмети: Уште не сме размислувале за кандидатите за локалните избори, ќе го поддржиме најдоброто решение за личните карти

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close