0_Maqedoni.PortalPartitë politikePolitikë

Ahmeti uron besimtarët myslimanë me rastin e muajit të shenjtë të Ramazanit

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, me rastin e fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit ka dërguar mesazh urimi duke dëshiruar agjërim të lehtë dhe të pranuar të gjithë besimtarëve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close