0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeKorrespondentë MKDPartitë politike

Ahmeti pohon se kontesti me Bullgarinë do të zgjidhet këtë pranverë

Këtë pranverë do të dilet nga qorr-sokaku dhe problemi me Bullagrinë do të zgjidhet, deklaroi kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close