0_Web_Aktuale0_Web_Ballina - SllajderLajme nga komunatPolitikëShkup

Ahmeti: Koalicioni me LSDM-në i qëndrueshëm

Koalicioni qeverisës me LSDM-në funksionon në suaza të normales. Raportet mes kreut të LSDM-së, Zoran Zaev dhe atij të BDI-së, Ali Ahmeti dhe strukturave të tjera të partisë janë të qëndrueshme dhe të mira. Kështu deklaroi kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti sot në Shkup, gjatë ceremonisë së zbulimit të bustit të presidentit amerikan, Vudrou Uilson para godinës së Komunës së Çairit, duke potencuar se deputeti Muhamed Zeqiri, nuk është përfaqësues legjitim i politikave të LSDM-së.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close