0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePartitë politikePolitikë

Ahmeti- Hoti: Maqedonia e Veriut dhe Kosova kanë marrëdhënie të shkëlqyera ndërfqinjësore dhe gjithmonë do të mbeten të njëjta

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti sot në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut realizoi takim me kryeministrin e Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti i cili po qëndron për vizitë zyrtare në vend.

Back to top button
Close
Close