Partitë politikePolitikë

Ahmeti: Grubi nuk ka qenë hetues, ka qenë përkthyes i angazhuar nga Tribunali i Hagës

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti në emisionin Klik Plus në TV21 ka thënë se Artan Grubi ka qenë përkthyes dhe që ai me shumë saktësi ka sqaruar para opinionit të tërë këtë situatë që ndërlidhet me “Shtëpinë e verdhë”, madje deri në fund, apo deri në prononcimin e prokurorisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close