0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderPartitë politikePolitikë

Ahmeti: BDI-ja është unike, gjithçka u sqarua dhe nuk i është lënë vend alibive të tjera

Bashkimi Demokratik për Integrim sonte ka mbajtur mbledhje të kryesisë qendrore me qëllim diskutimin mbi zhvillimet e fundit në ekzekutiv dhe brenda në parti. Pas përfundimit të mbledhjes nga BDI kanë hedhur poshtë zërat për përçarje brenda partiake, duke i cilësuar ato si konspiracion në opinion.  

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close