Biznis.SlajderКултураКултура.Портал

Агенција за филм: Мариово и Трескавец во петте финалисти за награда за најдобра филмска локација

Агенцијата за филм ќе биде присутна во рамки на виртуелното издание на Европскиот филмски маркет, што се одржува од денеска до 5-ти март.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close